Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR"
Przejdź na stronę główną WWW.RADAR.JGORA.PL

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  AlbumAlbum   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O działalności Stowarzyszenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR" Strona Główna -> O JSŻR RADAR
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Antonowicz

PostWysłany: 28 Sty 2012 20:20 pm    Temat postu: O działalności Stowarzyszenia Odpowiedz z cytatem

Były ambitne plany, opracowano piękny statut (o którym szybko zapomniano), a witryna, która mogła być wizytówką Stowarzyszenia, swoistym biuletynem (niezależnie od papierowego - dla wybrańców) - upada. Zniknęły gdzieś dzieje szkół, dowódcy i kadra, usunięto też absolwentów.. Maleje ilość odwiedzających.. A działalność Stowarzyszenia sprowadza się do udziału w uroczystościach okazjonalnych, spotkań towarzyskich, czy udziału w zawodach o puchar Prezesa, a może już tylko - o pół basa? Czy warto wspierać taką działalność???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bolo Bolowy

PostWysłany: 29 Sty 2012 19:39 pm    Temat postu: Brawo Panie Jerzy!!! Odpowiedz z cytatem

Nareszcie ktoś zdobył się na odwagę. Zawsze były szczytne idee byle być na piedestale. Chłopcy mają parcie na szkło i na władzę po trupach i do celu. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Antonowicz

PostWysłany: 30 Sty 2012 17:43 pm    Temat postu: Działalność Stowarzysszenia Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wsparcie. Bo faktycznie witryna jest w stanie likwidacji. Uprzedzając - usunąłem już swoje zdjęcia, ale co ze zdjęciami Kolegów? Powierzono mi je w celu umieszczenia w tej witrynie.. Też już usunąć? Czy zapytać ich jednak o zdanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gin

PostWysłany: 09 Lut 2012 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol. Antonowicz podniósł ważne dla Stowarzyszenia problemy. Warto o nich spokojnie pomyśleć i podyskutować.

Dałeś mi Kolego porządnego kopa do przemyślenia wielu spraw od nowa. Dowiedziałem się o wpisie Kolegi na forum od innego Kolegi z Warszawy. Zatelefonował do mnie zaniepokojony.

Nie wiem jak inni, ale ja to odbieram jako bardzo gorzkie lekarstwo, które jako lekarstwo ma przynieść skutki pozytywne. Po to by w przyszłości nie było zarzutów takich jak Bolo Bolowego. Nie wiem na jakiej podstawie można formułować zarzut wieloznacznie rozumianego "parcia na szkło". Skąd w Bolesławcu taka opinia o "chłopcach"?
Ginowicz
jangino@wp.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bolo Bolowy

PostWysłany: 15 Maj 2012 07:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Janku parcie na szkło to szeroko pojęty lans uwidoczniony na zdjęciach. Politycy, tabliczki, szabelki, medaliki, nagródki dyplomiki czyli lata PRL-u wszystko pod pubilczkę. A na odpowiedz Panu Jerzemu czasu brak i administratora brak nowych zdjęć i wspomnień brak. Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR" Strona Główna -> O JSŻR RADAR Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: