Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR"
Przejdź na stronę główną WWW.RADAR.JGORA.PL

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  AlbumAlbum   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proponuję także aby .......
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR" Strona Główna -> Radiotechnicy wczoraj i dziś
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witek

PostWysłany: 27 Lip 2006 11:39 am    Temat postu: Proponuję także aby ....... Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie Very Happy

..... troszeczkę dodac klimatów dnia dzisiejszego, pogadać jak obecnie wyglądają nasze losy. a może wykonujemy całkiem inny zawód ?.

Pozdrawiam Very Happy

Witek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Webmaster
Site Admin

PostWysłany: 27 Lip 2006 20:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Pomysł dobry - po to to forum. Ja po prawie 27 latach pracuję w hurtowni ogrodniczej i by nie wpaść w kompleksy nazywam swoje stanowisko "starzszy specjalista d/s sprzedaży" Very Happy

Zapraszam również na http://www.wycieczki.ournet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Witek

PostWysłany: 29 Lip 2006 12:50 pm    Temat postu: od 1989 roku po za MON-em Odpowiedz z cytatem

Witam

Odszedłem z MON (z wielu powodów przestało mi to odpowiadać - ale to spory temat na osobny post) w 1989 roku w tej chwili zajmuję się automatyką przemysłową oraz systemami informatycznymi związanymi z tą dziedziną.

Pozdrawiam

Very Happy Witek
Powrót do góry
Bolo Bolowy

PostWysłany: 29 Lip 2006 19:17 pm    Temat postu: Czy to wstyd Odpowiedz z cytatem

Panie Tadeuszu czemu wpada Pan w kompleksy, taka jest prawda i rzeczywistość 90% Pana kolegów ma takie lub podobne fuchy. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Webmaster
Site Admin

PostWysłany: 29 Lip 2006 22:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Kto mówi o wpadaniu w kompleksy? Przecież napisałem, że ja w takowe jeszcze nie wpadłem. W sumie każdy rodzaj "aktywności"jest lepszy niż stanie pod budką z piwem lub biadolenie jak to nas MON potraktował itp.

W sumie mam działkę od kiedy przeszedłem na emeryturę więc dzisiejsza praca to połączenie przyjemnego z pożytecznym Smile
Pozdrawiam

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krystian
Gość

PostWysłany: 12 Sie 2006 12:44 pm    Temat postu: rzeczywistość Odpowiedz z cytatem

Nie ma sie co łamać panowie,tak juz musi zostać.Ja byłem tylko podoficerem w CSR,chciałem swoje losy związać z CSR i ew.-6k-sms,ale co usłyszałem..."niestety nie da rady,my sami nie wiemy co będzie dalej..."Więc nici,teraz pracuje u prywaciarza w potężnej firmie,mam stanowisko jakie mam (dużo zrobiło bycie podoficerem Smile ) no i działam w LOK-u w drużynie strzeleckiej. Chciałbym wrócić do MON-u,a przedewszystkim do kochanego CSR.Pozdrawiam.

Krystian Andrzejczak
Powrót do góry
Webmaster
Site Admin

PostWysłany: 13 Sie 2006 06:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
No cóż jeśli latka Ci pozwalają to zawsze jakaś szansa na powrót do armii jest - szczegóły WKU. Z powrotem do CSR będzie gorzej, gdyż już nie istnieje Sad

Powrót do góry
titek-79

PostWysłany: 13 Sie 2006 11:53 am    Temat postu: powrót... Odpowiedz z cytatem

Witam panie Tadeuszu.A co do Wku,to jestem tam dwa razy w tygodniu,a jedyna odpowiedź jaką słysze to "... podoficerów nie potrzebujemy..."Została mi jeszcze jedna możliwość-prawdopodobnie osobiście będę jeździł po JW.Może w ten sposób mi sie uda.Pozdrawiam.

Krystian Andrzejczak
titek-79@tlen.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
MILO

PostWysłany: 30 Paź 2006 15:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PANOWIE NIE BIADOLCIE!
Macie lat czterdzieści kilka i dobre wojskowe emerytury i wam źle...
Powrót do góry
Webmaster
Site Admin

PostWysłany: 30 Paź 2006 17:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Przecież tu nikt nie biadoli, przynajmniej ja nie widzę postów o takim wydźwięku. Co do "emerytalnego dobrobytu" to niestety ale ze swojego i nie tylko doświadczenia wiem, że w miarę dobrze jest w rok, dwa po odejściu, a póxniej niestety coraz gorzej.

Powrót do góry
gin

PostWysłany: 31 Paź 2006 17:56 pm    Temat postu: do Witka Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie Kolegi Webmastera. A więc do dzieła. Napisz o tym jak się czuje i co porabia rezerwista WP. Czy ma Kolega chęć na kontakty towarzyskie ze środowiskiem "mundurowym" i innymi rezerwistami? O tych i wszelkich innych problemach Kolegi chciałbym się dowiedzieć poprzez nasze Forum.
Blady

PostWysłany: 03 Lis 2006 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blady Promocja SCH 1984
Ja nadal jestem żołnierzem, po skończeniu szkoły trafiłem na Hel (jedyne piekło na ziemi Very Happy ), później 15 lat w Grójcu, a od 2000 jestem w Klubie Sił Powietrznych w W-wie.
Z Radiotechniką mam wspólnego tyle, co obsługuję sprzęt nagłośnieniowy, bo tym teraz się właśnie zajmuje.I jest mi dobrze.

Pozdrawiam wszystkich. Smile
Darek
Powrót do góry
Paweł Selin

PostWysłany: 03 Lis 2006 18:48 pm    Temat postu: Wojskowe emerytury Odpowiedz z cytatem

Szanowni Panowie Wojskowi na emeryturze,
ostatnio miałem okazję rozmawiać z pewnym chorążym rezerwy lat 55, od kilku lat na emeryturze, ktόry oświadczył mi że ma tylko 1600,- zł netto i jest mu bardzo ciężko.
Znam ludzi ktόrzy pracowali całe swoje życie w PRL, do 60 – 65 lat i nie mają nawet połowy tej jego renty.

Pozdrawiam. Jeszcze nie emeryt.

Mam 50 lat, chor. rez. - aktywny zawodowo w cywilu - i muszę jeszcze pracować do 65! Ale nie narzekam, idzie mi dobrze.
Życzę miłych snόw
Powrót do góry
gin

PostWysłany: 03 Lis 2006 20:42 pm    Temat postu: do Pawła Selina Odpowiedz z cytatem

Jestem poruszony tym wpisem. Bardzo ważna sprawa, o której warto porozmawiać także na naszym forum. Wszystko zależy od sytuacji rodzinnej i stanu jej zdrowia. Dla jednych jest to bardzo wysoka emerytura, dla innych za niska. Bardzo podoba się mi to co powiedział gen. dyw. Kazimierz Ładoś na początku lat trzydziestych: "Jeszcze jestem za młody żeby tylko konsumować publiczne pieniądze otrzymywane w formie emerytury" i dlatego udzielał się jako wolontariusz w różnych organizacjach. Obecnie również są wśród nas emeryci o takich postawach. Niestety też są i tacy, co różnymi kombinacjami uzyskali niezasłużenie wysokie emerytury i dalej wypinają się na swoje środowisko. [/quote]
MILO

PostWysłany: 05 Lis 2006 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zgadzam się z ostatnim zdaniem ostatniego postu.
Chciałbym Panowie Emeryci Wojskowi żebyście pamiętali, że jesteście uprzywilejowaną grupą społeczną, która chyba tego nie docenia .....
Wiedzcie, że społeczeństwo opowiada się za weryfikacją przyznanych emerytur MON i MSW. Każdy wie, że byli w służbach mundurowych w pelni oddani i zasłużeni żołnierze, ale byli i dekownicy, kapusie i szweje. Wielu takich widziałem w WOSR. Ich zasadą było PGR (pić, gruchać i ruchać), brać niezłą kasę i przejść na emeryturę w wieku 40 lat.

A co z cywilnymi pracownikami wojska, których wywalono na bruk i radź sobie sam! (do 65 roku życia)

Milo
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR" Strona Główna -> Radiotechnicy wczoraj i dziś Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: