Bardzo dobrą wiadomość otrzymaliśmy od Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków (WUOZ) w sprawie bramy z posągami jeleni byłych koszar CSR.
Na Polanie Jakuszyckiej odbył się IV Zimowy Piknik Stowarzyszenia.
Za sprawą członka Zarządu kol. Tadeusza Betleja powstała nowa, bardziej funkcjonalna strona internetowa Stowarzyszenia.
Odbyło się spotkanie przedstawicieli władz Stowarzyszenia z Prezydentem Miasta Jeleniej Góry Markiem Obrębalskim.
13 lutego 2007 r. w spotkaniu z Komisją Rady Miejskiej dotyczącą nadania nazw ulicom w dawnych koszarach Centrum Szkolenia Radioelektronicznego uczestniczyli koledzy: Janusz Górecki i Jan Ginowicz.
29 stycznia 2007 r. przyjęty został w nasze szeregi ppłk w st. spocz. Władysław Cetera.
20 grudnia 2006 r. z głębokim żalem pożegnaliśmy na cmentarzu przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze, członka Stowarzyszenia śp. płk. w st.spocz. dr. inż. Mieczysława Baranowskiego.
W sobotę, 16 grudnia 2006 r. zorganizowaliśmy spotkanie opłatkowe dla członków Stowarzyszenia.